Неформальна освіта
![](general/bull1.gif)
Молодший бакалавр
Бакалавр
![](general/bull1.gif)
26 жовтня 2023 року здобувачі першого рівня вищої освіти освітнього ступеню «бакалавр» спеціальність 241 «Готельно-ресторанна справа» освітньої програми «Готельно-ресторанна справа» Бакарджиєва Олександріна, Клюєва Ульяна та Пчелінцева Аліна (група ГРС б 1-21) у рамках неформальної освіти успішно закінчили курс «Культура та креативність» на он-лайн платформі «Культура і креативність». Здобувачі отримали сертифікат, що дало змогу старшій викладачці, к. е. н. Кирніс Наталії Іванівні зарахувати їм окремі теми навчальної дисципліни «Дипломатичний етикет та протокол».
![](photo/informal71123.jpg)
![](general/bull1.gif)
9 жовтня 2023 року здобувачі першого рівня вищої освіти освітнього ступеню «бакалавр» спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» освітньої програми «Готельно-ресторанна справа» Зубко Вікторія та Мусієць Лілія (група ГРС б 1-31) у рамках неформальної освіти успішно закінчили курс «Комунікація» на он-лайн платформі «Культура і креативність». Здобувачі отримали сертифікат, що дало змогу старшому викладачу, к. е. н. Кирніс Наталії Іванівні зарахувати їм окремі теми навчальної дисципліни «Іміджелогія в готельно-ресторанному бізнесі».
![](photo/informal71123-1.jpg)
![](general/bull1.gif)
Здобувачі першого рівня вищої освіти освітнього ступеню «бакалавр» спеціальність 241 «Готельно-ресторанна справа», освітня програма «Готельно-ресторанна справа» Шарлай Дар'я, успішно закінчила курс «Безпечність харчових продутів: сучасне законодавство, сумлінний виробник, відповідальний споживач», Чернуха Олена успішно закінчила курс «4 кроки до здорового харчування» в рамках неформальної освіти на он-лайн платформі Prometeus, викладач к.т.н., доцент Рогова Наталія Володимирівна.
![](photo/cert271021-1.jpg)
![](photo/cert271021-2.jpg)
![](general/bull1.gif)
Здобувачка першого рівня вищої освіти освітнього ступеню «бакалавр» спеціальність 241 «Готельно-ресторанна справа», освітня програма «Готельно-ресторанна справа» Дика Єлизавета (група ГРСб-34), успішно пройшла стажування на тему: «Сучасні методи та тренди управління міжнародними мережами в контексті цифрової економіки: європейський досвід». За результатами стажування отримала сертифікат про проходження міжнародного стажування в готельній мережі HVD (республіка Болгарія), що дало змогу зарахувати студентці окремі теми навчальної дисципліни «Організація роботи ресторанів» викладач д.т.н., професор Капліна Тетяна Вікторівна.
![](photo/cert50322-3.jpg)
![](general/bull1.gif)
Здобувачі першого рівня вищої освіти освітнього ступеню «бакалавр» спеціальність 241 «Готельно-ресторанна справа», освітня програма «Готельно-ресторанна справа» Мунтяну Єлизавета (група ГРСб-41) та Oussama Nadir (група ГРСб-41), успішно закінчили курс «Асертивна комунікація» в рамках неформальної освіти на он-лайн платформі Campster. Здобувачі отримали сертифікат, що дало змогу зарахувати студентам окремі теми навчальної дисципліни «Професійна етика та етикет в готельно-ресторанній індустрії», старший викладач Кущ Лариса Іванівна.
![](photo/cert180222-1.jpg)
![](photo/cert180222-2.jpg)
![](general/line1.gif)
Магістр
![](general/bull1.gif)
У період з 2 червня 2023 року по 9 січня 2024 року здобувач другого (магістерського) рівня вищої освіти Володимир Романов на міжнародній освітній платформі Ukraine Global Faculty (UGF) пройшов ряд ворк-шопів та отримав сертифікати.
![](photo/cert90124_2.jpg)
![](photo/cert90124_4.jpg)
![](photo/cert90124_6.jpg)
![](photo/cert90124_7.jpg)
![](general/bull1.gif)
25 травня 2023 року здобувачі другого (магістерського ) рівня вищої освіти: Федорус Сергій, Романов Володимир, Іванов Владислав, Духова Лариса взяли участь у он-лайн лекції-дискусії «Ініціативи формування зелених кампусів в ЄС». Проєкт співфінансувався програмою Erasmus+ Європейського Союзу в рамках модулю «Стратегії зеленого кампусу: досвід ЄС для українських університетів».
![](photo/cert250523_2.jpg)
![](photo/cert250523_4.jpg)
![](general/bull1.gif)
21 лютого 2023 року студенти другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності «Готельно-ресторанна справа» брали участь у благодійному вебінарі "Якість вищої освіти - світовий досвід". Дякуємо організаторам та запрошеним спікерам Бернарду Гібітсу (США), Катаріні Ашкерц (Словенія), Регіні Венцкене (Литва) за змістовну програму, за отримані знання та навички.
![](photo/cert210223_1.jpg)
![](photo/cert210223_2.jpg)
![](photo/cert210223_3.jpg)
![](photo/cert210223_4.jpg)
![](general/bull1.gif)
Здобувач другого рівня вищої освіти освітнього ступеню «магістр» спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» ОП «Готельно-ресторанна справа» Ходіс Наталія Сергіївна, успішно закінчила курси «Цифоровий маркетинг» та «Дезінформація: види, інструменти та способи захисту» в рамках неформальної освіти на он-лайн платформі Prometeus, гарант ОП, д.т.н., професор Капліна Тетяна Вікторівна.
![](photo/cert271021-3.jpg)
![](photo/cert271021-4.jpg)
![](general/bull1.gif)
Здобувачі другого рівня вищої освіти освітнього ступеню «магістр» спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» ОП «Готельно-ресторанна справа» Ходіс Наталія, Остапенко Юлія (група ГРС м-11), успішно пройшли стажування на тему: «Сучасні методи та тренди управління міжнародними мережами в контексті цифрової економіки: європейський досвід». За результатами стажування отримали сертифікат про проходження міжнародного стажування в готельній мережі HVD (республіка Болгарія), що дало змогу зарахувати окремі теми освітніх компонент здобувачам (викладач д.т.н., професор Капліна Тетяна Вікторівна)
![](photo/cert50322-1.jpg)
![](photo/cert50322-2.jpg)
![](general/line1.gif)